…..yılında Konya’ da faaliyete başlayan Konyalılar Yüzey İşlem bugün, deneyimi ve kanıtlamış olduğu yüksek kalitesiyle müşterilerine başarıyla hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu güne yatırıma önem vermiş olan Konyalılar Yüzey İşlem, firmaların tüm ısıl işlem ihtiyaçlarını tek bir noktadan uygun fiyat, yüksek kalite ve hızlı teslimat performansı ile sağlamak için çalışır.

Güvenli , saygın , değerli olan ülkesini ve sektörünü düşünen,çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisinin ve çalışanının gurur duyduğu, örnek bir kurum olmaktır.

Ürün ve hizmetleriyle farklılık yaratan, gelişime ve yeniliklere açık bir ekip olan kadrosuyla, sürati, teknolojiyi, sürdürebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır.

Firmamızın kuruluşundan beri titizlikle takip ettiği politikası, üstün kaliteli hizmetler sunmak, üçlü sorumluluk taahhüdümüz doğrultusunda çevreyi korumak, iş sağlığı-güvenliği ve en yüksek iş ahlakı ilkelerini sağlayarak müşteri memnuniyetini arttırmak ve sürekli gelişmektir.

Bu politikanın korunması ve sürdürülmesi için;

Toplam Kalite Yönetimi prensipleri doğrultusunda hareket etmek,
Müşteri ihtiyaçlarını değerlendirmek ve bu ihtiyaçlara uygun hizmetler sunmak,
Yöntem ve hizmetlerimizi müşteri beklentilerinin çok üstünde bir düzeye getirebilmek için sürekli olarak geliştirmek,
Müşterilerle olan ilişkilerin sürekli olmasını sağlamak,
Hizmet geliştirme konusunda, teknolojinin en ileri aşamasına ulaşmayı hedeflemek,
Doğal kaynak tüketimini azaltmak ve kirliliği önleyerek çevreyi korumak,
Yaralanma ve sağlık bozulmalarını önleyerek iş sağlığı-güvenliğini sağlamak,
Yürürlükteki ulusal ve uluslararası yasal ve diğer şartlara uymak,
Çalışanlarımızın eğitimi, katılımı, tatmini ve motivasyonunun sağlayacak anlayış ile hareket etmek,
Tüm müşteriler, iş ortakları, servis sağlayıcıları, yasal otoriteler ve tüm sosyal paydaşlar ile güvenlik, üçlü sorumluluk, kalite, İSG ve çevre konularında açık iletişim kurmak, performans ve uygulamalara ait bilgileri raporlayarak kayıt altına almak,
Güvenliğin tüm tesis çalışanlarını kapsadığını, emniyeti tehlikeye düşürecek her türlü durumda bildirimin tüm çalışanlar tarafından yapılacağı bilincinde olmak,
Tesisimizde depolanan ürünlerin ve tesis donanımlarının, tesiste çalışan personelin, görevli ve ziyaretçilerin güvenliğini her gün 24 saat boyunca yetkin ve belgeli güvenlik personeli ve gerekli alt yapı ile sürekli olarak sağlamak.
Risk değerlendirmesi yaparak tesiste güvenlik artırıcı ve caydırıcı tedbirleri almak, tesisin güvenliğinin gerektirdiği durumlarda ve yasalar çerçevesinde emniyet ve askeri güvenlik teşkilatlarıyla bilgi alışverişinde bulunmak, bu amaçla gerekli her türlü maddi ve manevi kaynakları seferber etmek, acil durum yönetimini en etkin şekilde gerçekleştirmek firmamızın politikasıdır.
Bu politika doğrultusunda Tesisimizin şartlara uygunluğunu ve etkinliğini sürekli iyileştirmek için belirli aralıklarla gözden geçirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak temel amacımızdır.